Střežení objektů přes pult centrální ochrany


Bezpečnostní agentura TOREX SECURITY

TOREX SECURITY, spol s.r.o. je bezpečnostní agenturou, jež nabízí služby v oblasti komerční bezpečnosti a dodávek montáží bezpečnostních informačních systémů. Jsme členy Komory podniků komerční bezpečnosti ČR a členem Hospodářské komory ČR.

Hlídání na PCO zdarma

Při objednání zabezpečovacího systému PARADOX do rodinného domu získáte hlídání na PCO po dobu 6 měsíců zdarma.

Zabezpečovací systémy JABLOTRON neinstalujeme

O nás

Torex Security spol. s r. o. vznikla v roce 1994 a v součastné době zaměstnáváme téměř 250 zaměstnanců s ročním obratem blížícím se 100 miliónů korun. Jsme největší bezpečnostní agenturou Libereckého kraje a pobočky máme v Praze, Mladé Boleslavi, Turnově, České Lípě a Frýdlantu.

Kvalitní bezpečnostní agentura

Vlastní zázemí, zkušenosti, píle a odbornost našich zaměstnanců pomáhají naší bezpečnostní agentuře poskytovat služby na té nejvyšší úrovni, o čemž svědčí několik desítek stálých prestižních zákazníků, řadících se i ve svém oboru mezi ty nejvýznamnější. Bezpečnostní agentura TOREX SECURITY, spol. s r.o. je v současnosti držitelem všech potřebných certifikátů pro bezpečnostní agentury.

Služby bezpečnostní agentury se zaměřují na tyto segmenty:

Služby bezpečnostní agentury využívají zákazníci působící v oblastech:


Pult centralizované ochrany PCO

Pult centralizované ochrany PCO poskytuje našim klientům vzdálený dohled nad jejich majetkem. Systém PCO monitoruje prostory zákazníka a je napojen na pult centrální ochrany. V případě jakéhokoli neoprávněného vniknutí cizích osob, vloupání, ohrožení osob, požáru, úniku plynu či zatopení vodou nás okamžitě upozorní. Pult centrální ochrany je 24 hodina denně pod dohledem odborně vyškoleného personálu, který poplach vyhodnotí a okamžitě na místo posílá výjezdovou skupinu zásahové jednotky. Ta po zajištění situace a místa činu informuje zákazníka a popřípadě na místě vyčká do příjezdu Policie ČR.

Na pult centrální ochrany je možné připojení přes:

náš dodavatel PCO www.radom.eu

novinka: IPR512 IP pult centrální ochrany

PCO2

www.paradox.com

Paradox IP monitorovací přijímač (IPR512) umožňuje dohled až na 512 zabezpečovacích systémů Paradox (každý s kapacitou až 32 podsystémů), které jsou přihlášeny k IPR512 prostřednictvím modulů (Modul IP100 Internet nebo PCS100 Komunikátor GPRS). IPR512 komunikuje s monitorovací stanicí pomocí Automation Software Radionics 6500 formátu (další formáty budou podporovány v budoucnosti). IP komunikace mezi ústřednou a IPR512 používá 256-bit AES šifrování dat. Díky svému jednoduchému ovládání a nastavení, nízkým profilem, SD kartou pro rychlé zálohování a obnovení dat, extrémně nízkou spotřebou energie je IPR512 vynikající volbou pro pult centrální ochrany.


Kamerový pult centrální ochrany

Kamerový pult centrální ochrany je napojen na elektronický bezpečnostní systém u zákazníka. V případě ohlášeného poplachu z objektu zákazníka se operátor spojí přes kamerový pult centrální ochrany s kamerovým systémem v objektu v reálném čase (on-line) a vyhodnotí situaci na objektu. Kamerový pult centrální ochrany je 24 hodin denně pod dohledem odborně vyškoleného personálu, který poplach vyhodnotí a okamžitě na místo posílá výjezdovou skupinu zásahové jednotky. Ta po zajištění situace a místa činu informuje zákazníka a popřípadě na místě vyčká do příjezdu Policie ČR.


Pronájem zabezpečovacího systému PARADOX

Pronájem zabezpečovacího systému. Dle požadavků zákazníka nabízíme pronájem zabezpečovacího systému PARADOX SECURITY SYSTEMS včetně připojení na PCO. Využití zejména pro zabezpečení staveb, mobilních buněk, krátkodobých pronájmů atd.
Surveillance Camera

Kontakt

Sídlo společnosti Liberec
TOREX SECURITY, spol. s r.o.
Fialková 19, Liberec, 460 01
IČO-25039598 DIC-CZ25039598
nonstop +420 485 106 902

Praha: +420 602 404 396
Česká Lípa: +420 602 439 332
Turnov: +420 481 325 507
Frýdlant v Č.: +420 724 218 014

HOT LINE 8.00 – 22.00 hod.
+420 485 106 902